Nederlandse kampioenschappen 2015

Team JOOL heeft het Nederlands kampioenschap naar zijn hand gezet tijdens de Zuiderzeeregatta.
Met een perfecte reeks eentjes stak team JOOL er dit jaar met kop en schouder bovenuit.

ZeilnrNaam jachtNaam schipper   race 1race 2race 3race 4race 5race 6totaal
NED  69 JOOL D. Olyslagers 1" 1 1 1 1 1 5
NED  60 Team Merk Meester E. Jeuring 2 2 2 3"  2 3 11
NED 51 Jans Jos van Boxtel N. Jannichsen 3 3 4"  2 3 2 13
NED 25 Scheurijzer J. Hoogeveen 4 4 3 5" 4 4 19
NED 68 OdiJey D. De Brouwere 5 6 5 6 5 9"  27
NED 67 Team Transgeo O. Roelofsen 7 6 7 5 9" 9 31
NED 17 Early Grey G. v d Brink 8"  7 7 7 7 5 33
NED 26 Red Cliff A. Bandstra 6 8"  8 8 6 6 34

J24 World Championship 2015

In een veld van 52 ervaren J24 zeilers hebben wij de 38ste plaats gehaald in de J24 World Championship.  

NrBow#Sail NumberTeamCountryTotalNetto
1 11  GBR 5219 Ian SOUTHWORTH GBR 76.0 24.0
2 54  USA 5443 Mike INGHAM USA 68.0 40.0
3 53  USA 5432 Travis ODENBACH USA 85.0 65.0
4 45  JPN 5449 Tokuma TAKESUE JPN 125.0 100.0
5 26  GER 5386 Till POMARIUS GER 130.0 102.0
6 01  ARG 5453 Rodrigo BENEDETTO ARG 141.0 109.0
7 27  GER 5412 Frank SCHÖNFELDT GER 165.0 113.0
8 33  GRE 5441 Iasonas SPANOMANOLIS GRE 145.0 114.0
9 28  GER 5420 Tobias FEUERHERDT GER 168.0 116.0
10 38  ITA 416 Ignazio BONANNO ITA 156.0 125.0
11 49  PER 5451 Javier ARRIBAS HARTEN PER 157.0 127.0
12 25  GER 5381 Stefan KARSUNKE GER 163.0 127.0
13 13  GER 3117 Peer KOCK GER 168.0 131.0
14 30  GER 5467 Manfred KÖNIG GER 207.0 155.0
15 20  GER 5281 Jan KÄHLER GER 201.0 166.0
16 21  GER 5282 Dirk STRELOW GER 203.0 169.0
17 50  SWE 4896 Per-Håkan PERSSON SWE 221.0 170.0
18 16  GER 4495 Peter LANGHANS GER 204.0 171.0
19 42  JPN 4886 Fumiya KATO JPN 205.0 172.0
20 31  GER 5475 Frithjof SCHADE GER 228.0 176.0
21 10  GBR 4271 David COOPER GBR 229.0 177.0
22 36  ITA 212 Pietro DIAMANTI ITA 230.0 178.0
23 24  GER 5330 Tom STRYI GER 240.0 188.0
24 06  GBR 4242 Andrew TAYLOR GBR 232.0 191.0
25 19  GER 5266 Stephanie KÖPCKE GER 233.0 198.0
26 22  GER 5313 Ragna THÖNNESSEN GER 241.0 199.0
27 02  BAR 4396 Ian MAYERS BAR 238.0 200.0
28 23  GER 5316 Johann HUHN GER 254.0 202.0
29 04  FRA 4934 Aorelian GARCIA FRA 266.0 214.0
30 09  GBR 4270 Roger MORRIS GBR 264.0 224.0
31 43  JPN 5013 Kazuki KUMAGAI JPN 293.0 241.0
32 08  GBR 427 Sophie PEARSON GBR 294.0 252.0
33 35  HUN 64 Mate KAKAS HUN 320.0 273.0
34 47  NED 60 Erik JEURING NED 337.0 285.0
35 12  GER 1185 Janne SCHLEIFER GER 333.0 287.0
36 14  GER 3634 Jan LÜNEBERG GER 347.0 295.0
37 29  GER 5440 Matthias GARZMANN GER 355.0 303.0
38 48  NED 69 Dirk OLYSLAGERS NED 356.0 304.0
39 18  GER 5147 Nikolas HONNEF GER 378.0 326.0
40 17  GER 5073 Lars GIBBE GER 385.0 333.0
41 44  JPN 5273 Hiroaki MATSUYAMA JPN 389.0 337.0
42 32  GER 725 Corina THIERMANN GER 389.0 337.0
43 46  NED 44 Matthieu SONNEMANS NED 390.0 338.0
44 05  GBR 4232 Jim ANDERSON GBR 407.0 355.0
45 37  ITA 371 Fabio APOLLONIO ITA 412.0 363.0
46 34  HUN 5493 Mike SCHMOLLING HUN 422.0 375.0
47 39  ITA 439 Francesco MASTROPIERRO ITA 428.0 376.0
48 51  SWE 5437 Andreas OLOVSSON SWE 432.0 380.0
49 15  GER 4403 Jannik BAROP GER 437.0 385.0
50 52  SWE 994 Liselotte SJÖBERG SWE 449.0 397.0
51 07  GBR 4254 Quinton HALL GBR 451.0 401.0
52  BRA 37 Mauricio SANTA CRUZ BRA 520.0 468.0
52 40  ITA 474 Marc ARATA ITA 520.0 468.0
52 03  FRA 4226 Francois de HERCE FRA 520.0 468.0
52 41  ITA 481 Riccardo PACINI ITA 520.0 468.0
52  GER 5417 Horst RIECKBORN GER 520.0 468.0

Kieler Woche 2015

In een veld van 38 ervaren J24 zeilers hebben wij de 19de plaats gehaald in de Kieler Woche. Een heel spektakel er omheen. Van een grote feesttent tot een suikerspinnen kraam waarnaast o.a. de nieuwste Audi’s gepresenteerd werden.

NrSail NumberTeamClubR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10TN
1
 GBR 5219 Ian SOUTHWORTH MSC  7.0
(13.0)
1.0
5.0
4.0
6.0
1.0
12.0
1.0
(40.0) 90.0 37.0    
2
 GER 5412 Frank SCHÖNFELDT MSC
8.0
1.0
9.0
3.0
1.0
(17.0)
(11.0)
3.0
8.0
6.0
67.0 39.0
3
 GER 5381 Stefan KARSUNKE BSC
4.0
4.0
5.0
(10.0)
7.0
2.0
(10.0)
1.0
7.0
9.0
59.0 39.0
4
 GER 3117 Peer KOCK RVE
3.0
(20.0)
7.0
7.0
10.0
1.0
2.0
6.0
9.0
(18.0)
83.0 45.0
5
 GER 5281 Jan KÄHLER ASC
(23.0)
2.0
(22.0)
4.0
8.0
3.0
12.0
19.0
3.0
3.0
99.0 54.0
6
 GER 5316 Johann HUHN SVAOE
2.0
(23.0)
11.0
6.0
6.0
9.0
5.0
4.0
11.0
(12.0)
89.0 54.0
7
 GER 5420 Tobias FEUERHERDT BSC
1.0
12.0
(25.0)
15.0
(17.0)
14.0
3.0
11.0
2.0
1.0
101.0   59.0
8
 GER 5330 Tom STRYI SVAOE
9.0
10.0
(14.0)
12.0
3.0
7.0
(18.0)
10.0
10.0
2.0
95.0 63.0
9
 GER 5440 Matthias GARZMANN HYC
18.0
3.0
3.0
(27.0)
2.0
11.0
9.0
13.0
5.0
(19.0)
110.0 64.0
10
 GER 5282 Dirk STRELOW SCV
6.0
7.0
16.0
(17.0)
11.0
4.0
(20.0)
9.0
4.0
14.0
108.0 71.0
11
 GER 5467 Manfred KÖNIG MSC
14.0
14.0
4.0
(20.0)
9.0
15.0
4.0
2.0
(40.0)
11.0
133.0 73.0
12
 GER 3634 Jan LÜNEBERG KAR
(16.0)
(27.0)
2.0
2.0
13.0
16.0
8.0
15.0
12.0
7.0
118.0 75.0
13
 GER 5266 Stephanie KÖPCKE MSC
13.0
6.0
(15.0)
13.0
15.0
8.0
7.0
5.0
(40.0)
8.0
130.0 75.0
14
 SWE 4896
Per-Håkan PERSSON
MSS
(20.0)
19.0
(34.0)
18.0
5.0
10.0
6.0
8.0
14.0
10.0
144.0 90.0
15
 MON 7 Peter LANGHANS HSC
(24.0)
5.0
17.0
1.0
19.0
(22.0)
21.0
16.0
6.0
21.0
152.0 106.0
16
 GER 5417 Hans BOCK YCSO
10.0
11.0
(30.0)
19.0
(31.0)
12.0
19.0
7.0
17.4 
17.4 
173.8 112.8
17
 GER 5386 Till POMARIUS SVAOE
21.0
18.0
6.0
16.0
(27.0)
5.0
22.0
(24.0)
19.0
6.0
164.0 113.0
18
 GER 5073 Lars GIBBE MSC
17.0
24.0
(33.0)
11.0
12.0
(26.0)
17.0
14.0
20.0
4.0
178.0 119.0
19
 NED 69 Dirk OLYSLAGERS WV de Maaskant
(28.0)
9.0
(26.0)
8.0
14.0
24.0
14.0
18.0
22.0
20.0
183.0 129.0
20
 GER 5147 Nikolas HONNEF SVST
19.0
8.0
19.0
14.0
16.0
23.0
(26.0)
(24.0)
17.0
15.0
181.0 131.0
21
 HUN 64 Mate KAKAS
25.0
(26.0)
18.0
(28.0)
20.0
18.0
16.0
17.0
13.0
16.0
197.0 143.0
22
 GER 5475 Frithjof SCHADE JSC
12.0
25.0
8.0
9.0
21.0
19.0
13.0
(40.0) 
(40.0)
40.0 
227.0 147.0
23
 NED 60 Erik JEURING De Randmeren
(29.0)
21.0
12.0
(35.0)
22.0
21.0
23.0
20.0
15.0
17.0
215.0 151.0
24
 GER 725 Corina THIERMANN TSC
11.0
28.0
20.0
25.0
25.0
13.0
(31.0)
(30.0)
19.0
22.0
224.0 163.0
25
 GER 5269 Lars HÄGER ASVIK
22.0
17.0
21.0
(29.0)
26.0
28.0
(32.0)
25.0
16.0
24.0
240.0 179.0
26
 GER 1185 Janne SCHLEIFER BSC
5.0
22.0
23.0
(34.0)
23.0
32.0
28.0
21.0
(40.0)
28.0
256.0 182.0
27
 GER 4401 Matthias van HOLT DYC
(30.0)
16.0
24.0
24.0
28.0
(31.0)
24.0
25.3 
25.3
25.3 
252.9 191.9
28
 GER 5025
Roland HAUPTMANN
JSC
32.0
(36.0)
(35.0)
26.0
24.0
25.0
30.0
27.0
21.0
13.0
269.0 198.0
29
 SWE 5437 Andreas OLOVSSON ÄSSS
31.0
31.0
10.0
(36.0)
30.0
(33.0)
25.0
23.0
24.0
27.0 
270.0 201.0
30
 GER 5493 Mike SCHMOLLING Kenese Marina Port VSE
34.0
30.0
28.0
23.0
18.0
30.0
15.0
29.0
(40.0)
(40.0)
287.0 207.0
31
 NED 44 Matthieu SONNEMANS WV de Maaskant
15.0
15.0
13.0
22.0
(40.0) 
(40.0)
40.0 
40.0
40.0
40.0 
305.0 225.0
32
 GER 1196 Stefan PUXBAUMER SCG
(33.0)
32.0
32.0
30.0
(33.0)
20.0
33.0
31.0
24.0
23.0
291.0 225.0
33
 GER 4403 Jannik BAROP SVWS
27.0
(33.0)
31.0
31.0
29.0
29.0
27.0
26.0
(40.0)
27.0
300.0 227.0
34
 GER 1603 Christian PFARR SCG
26.0
29.0
27.0
32.0
(34.0)
34.0
29.0
28.0
28.0
(40.0)
307.0 233.0
35
 GER 5279 Rolf STUPPERICH HSC
(35.0)
34.0
(40.0)
21.0
32.0
27.0
34.0
34.0
26.0
26.0 
309.0 234.0
36
 GER 5114 Andreas DILLMANN HSC
(40.0)
37.0
29.0
33.0
(40.0)
35.0
35.0
32.0
27.0
40.0 
348.0 268.0
37
 SWE 994 Liselotte SJÖBERG SS Delfinen
36.0
35.0
36.0
(37.0)
35.0
36.0
36.0
(40.0)
26.0
29.0
346.0 269.0
38
 GER 5314 Michael LANGHANS SVO
(40.0)
(40.0)
40.0
40.0
40.0
40.0
40.0
40.0
40.0
40.0
400.0 320.0
38
 GER 5210
Tim WIEGAND
JSC
(40.0)
(40.0) 
40.0
40.0
40.0
40.0 
40.0
40.0
40.0
40.0
400.0 320.0

Woensdag Avond Competitie 2015

De Woensdag Avond Competitie is door ons voornamelijk gebruikt om als team te trainen. Ondanks het niet kunnen meevaren van de laatste twee wedstrijden overal alsnog eerste geworden in onze klasse!

 

NoNaamBoottypeBootnaam12345678910TotaalAftrekNetto
1 Dirk Olyslagers J24 JOOL 1 1 1 3 2 1 2 2 8 8 29 19 10
2 Michel Notebaart De Witte Draeck De Witte Dreack 3 3 7 1 4 3 1 1 1 1 25 14 11
3 Matthieu Sonnemans J24 J-Stripe 2 2 2 2 5 2 3 3 8 8 37 21 16
4 Anton Raap J80 FloriJaan 4 4 8 5 1 6 4 5 4 8 49 22 27
5 Leo Spierings Antrim 27 Never Ready 6 5 7 8 3 4 5 6 2 3 49 21 28
6 Paul den Engelsen Beneteau 25 Platu Moet 5 6 7 4 6 5 6 4 3 2 48 19 29

Van Uden Reco 2015

Tijdens de van Uden Reco zeilwedstrijden in Stellendam hebben wij een goed resultaat neergezet en ons geselecteerd voor het World Championship in Boltenhagen.

 

NoZeilnoNaamBootPunten1234567
1 60 Jeuring MerkMeester1 8,0 1 (2) 1 2 1 1 2
2 69 Olyslagers JOOL  15,0 3 (5) 2 5 2 2 1
3 44 Sonnemans J-Stripe  17,0 2 3 (4) 1 4 4 3
4 51 Jannichsen Jos van Boxtel 17,0 4 1 3 3 3 3 (ocs)
5 25 Hoogeveen Scheurijzer 27,0 (5) 4 5 4 5 5 4
6 50 Schmit Jeetje 36,0 6 6 (dns) dns 6 6 5

A Design from GT-WebDesign